44 781 20 90

Grupa Metal-Technika

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją maszyn do przemysłu metalowego i drzewnego.

Posiadamy szeroką ofertę sprzętu. Dokonujemy wszelkich starań aby nasze produkty były na najwyższym poziomie. Wnikliwie obserwujemy rynek tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze maszyny cechuje wysoka jakość wykonania.

Istniejemy i prężnie rozwijamy się od prawie 20 lat, co szczególnie podkreśla naszą pozycję i definiuje stabilizację na rynku. Nieustannie kładziemy nacisk na rozwój. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych wymagających klientów.

Nasza firma umożliwi Ci automatyzację produkcji. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów.
Coraz więcej firm w obecnym czasie dostrzega zapotrzebowanie na automatyzację produkcji. Jest to spowodowane z jednej strony zwiększającym się brakiem pracowników do obsługi maszyn, zwłaszcza tych wykwalifikowanych, z drugiej strony rosnącymi wymaganiami co do jakości danego wyrobu i czasu jego wykonania. Jedyną szansą dla firm borykających się z tymi problemami jest automatyzacja, która znacznie skraca czas danej operacji i zapewnia jego powtarzalność, efektywność oraz konkurencyjność.
Śledzimy naszą konkurencję tak, aby zawsze wyróżniać się na tle innych oraz być numerem jeden w branży. Jednocześnie nie zapominamy o bezpieczeństwie pracy użytkowników maszyn.

Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2001. Posiadamy certyfikat ISO wydany przez Polskie Centrum Badan i Certyfikacji S. A. w Warszawie w zakresie projektowania, produkcji oraz serwisu maszyn i urządzeń.